Pellicano Baby NAZKA KLUER Wrap

DSC05632Tajemnicze  Złote Miasta to jedna z ulubionych bajek mojego dzieciństwa. Do dziś pamiętam, ile emocji niósł za sobą każdy odcinek tej kreskówki – od strachu i napięcia, po wielką radość…I stało się. Dopadło mnie na nowo z całkiem innej, jakże bliskiej mi dziś strony.

Otóż peruwiańskie wzory zagościły na chuście Pellicano Baby Nazka Kluer.

Dla niewiedzących – Nazca to miejscowość znajdująca się w południowo-zachodniej części Peru, nieopodal której znajdują się na ogromnym obszarze, rysunki wyryte przez Indian między 300 r. p.n.e., a 900 r. n.e.  Najlepiej widać je z lotu ptaka – tworzą sieć tajemniczych obrazów, przedstawiających zwierzęta, rośliny, gwiazdozbiory.

n1_6

Źródło: internet

Chusta w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia, od pierwszego dotyku,  od pierwszego włożenia, od pierwszego zamotania… Miła, miękka, samodociągająca, energetyczna. A do tego TEN wzór ciekawy i niespotykany – albo się pokocha od razu, albo znienawidzi. Jak sądzicie, pasuje nam?

DSC05599DSC05617DSC05631

 

Specyfikacja:

Pellicano Baby
100% cotton
260g/m2

Oczywiście wspieramy akcję #nicminiewisi 

Żona, mama, chustoświrka, miłośniczka fotografii, zakupów i dobrego jedzenia... Smakuję życie i wyrywam z niego najlepsze kąski. Witam Cię i zapraszam do mojego mikroświata...